OBÓZ GCB / Capoeira Camp – Rogowo 11-18.08.2018

GRUPO CAPOERIA BRASIL & KRAKOWSKIE CENTRUM ZDROWIA zapraszają na obóz wakacyjny nad morzem❗
Tym razem pełen tydzień❗

Obóz jest otwarty dla wszystkich chętnych- dzieci, młodzieży i dorosłych, oraz jest to również forma aktywnego wypoczynku dla całych rodzin. Opieka nad dziećmi zapewniona jedynie podczas zajęć (pobyt dziecka wraz z opiekunem).

Obóz rozpoczniemy kolacją 11 sierpnia (sobota) o godz. 19.00, a zakończymy obiadem 18 (sobota) sierpnia ok. godz. 12.00. Przyjazd od godz. 17.00. Dojazd we własnym zakresie! Ale staramy się dojechać wspólnie❗
❎OBOZOWE PAKIETY:

✅CAPOEIRA – org. Maciej Durak- Instr. Coral

• zajęcia 2x dziennie
• podział na grupy (dzieci, młodzież i dorośli)

Capoeira – brazylijska sztuka walki łącząca w sobie taniec, muzykę, rytm, samoobronę, gimnastykę i akrobatykę

✅JOGA hatha – org. Agnieszka Grin-Walaszek
• zajęcia 2x dziennie / młodzież i dorośli

Dwie grupy zróżnicowanym poziome zaawansowania i dynamizmie z Agnieszką Grin-Walaszek i Iwoną Madej-Karetko. Zapraszamy zarówno osoby stawiające pierwsze kroki na ścieżce jogi, jak i te bardziej doświadczone

✅KLUB Małego Wakacjusza dla najmłodszych dzieci (Tomek Ponizy)
• zajęcia 2x dziennie / dzieci (2-5 lat)

Ciekawe zabawy i przygody w Klubie Małego Wakacjusza, gdzie każdy dzień wypełniony będzie zabawami ruchowymi, muzycznymi, tanecznymi i plastycznymi.

Dodatkowo:
• zajęcia na plaży i w plenerze,
• wypoczynek na czystej, piaszczystej plaży 100 m od ośrodka,
• duży plac zabaw dla dzieci,
• basen,
• boisko do siatkówki,
• miejsce na grill i ognisko,
• pole namiotowe,
• dozorowany parking.
❎MIEJSCE:
Ośrodek Wypoczynkowy „Wiktoria” Rogowo 90, Mrzeżyno

❎WYŻYWIENIE:
Tradycyjne lub wegetariańskie

❎KOSZT:
W zależności od pakietu- oprócz standardu mamy sporo możliwości, m.in. różnorodność i standard pokoi, zniżki rodzinne itp. (szczegółowe info u Coral, oraz wysyłamy na maila lub na www.kcz.org.pl)

Pakiet standard:
Cena przy noclegu w domku (pokój w pensjonacie 20 zł taniej)

1490 zł – młodzież/dorośli z Capoeira
1300 zł – dzieci 4-10 lat z Capoeira
1710zł – młodzież/dorosli z Jogą
+300 zł – teatr dla dzieci
175 zł – dziecko do lat 3

Przy udziale jednej osoby w zajęciach zarówno Jogi jak i Capoeira przysługuje zniżka 100 zł.

Rodziny wielodzietne (pokój 4-5 osobowy minimum 2 dorosłych + 3 dzieci): 20 % zniżki na zajęcia capoeira, Jogi oraz Klub Małego Wakacjusza – dofinansowanie z Fundacji.

Możliwe pokoje jednoosobowe (dopłata)
Możliwe osoby towarzyszące/opiekunowie (1190 zł)

Domki drewniane są atrakcyjną ofertą dla dużej rodziny lub 2 – 3 zaprzyjaźnionych rodzin. Powierzchnia 70 m2 zapewnia przestrzeń dla 6 – 10 osób z 3 sypialniami, łazienką, salonem z aneksem kuchennym i tarasem przy basenie!
Opis domków na www.wiktoria-rogowo.pl/domek-letniskowy
❎INFO I ZAPISY:
Wpis na listę Capoeira u Maciej Durak (Instr. Coral) osobiście na zajęciach, lub
tel/sms: +48 888-354-014

Wpis na listę Jogi u Agnieszki Grin-Walaszek
tel/sms: +48 609-108-108

Zadatek wynosi 500 zł. od osoby dorosłej oraz 250 zł. od dziecka uczestniczącego w Klubie Małego Wakacjusza. Zadatek płatny najpóźniej 30 kwietnia 2018r. Decyduje kolejność wpłat.
Osobiście u Instr. Coral lub na konto:

Fundacja Zdrowie i Natura, ul. Biskupia 18, 31-144 Kraków
Idea Bank 85 1950 0001 2006 0403 2988 0002 z dopiskiem „Wakacje Rogowo 2018”

Pozostała kwota bezpośrednio u Instr. Coral lub w dniu rozpoczęcia kursu.

ZAPRASZAMY!!!